Wycieczki & Transfery

Transfery lotniskowe

W ramach oferty transferu lotniskowego umożliwiamy przejazd z dowolnego lotniska w Polsce bezpośrednio do naszego obiektu. Gwarantujemy przejazd samochodami wysokiej klasy z uprzejmymi kierowcami.

Obóz koncentracyjny Auschwitz

Obóz KL Auschwitz był nazistowskim obozem koncentracyjnym i centrum zagłady. Wizyta w obozie pozwala poszerzyć historyczną wiedzę o Holokauście.

Kopalnia soli ,,Wieliczka”

Już w 1978 Kopalnia Soli “Wieliczka” została wpisana na I Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Uważana jest za jedną z najchętniej odwiedzanych atrakcji turystycznych na świecie!

Wadowice- rodzinne miasto Jana Pawła II

Wycieczka do Wadowic to okazja do poznania losów Ojca Świętego z czasów jego młodzieńczych lat spędzonych w Wadowicach.

Częstochowa

Wycieczka do Częstochowy to niecodzienna okazja do poznania historii Jasnej Góry, jak i jej znaczenia dla pielgrzymujących tutaj od wieków ludzi.

Spływ Dunacjem

Przełom Dunajca i Pieniński Park Narodowy to jedno z najpiękniejszych i najbardziej popularnych i urokliwych miejsc w Polsce. Do wyboru spływ pontonami lub czółnami flisackimi.

Zakopane

Zachęcamy do zwiedzenia Zakopanego, zimowej stolicy Polski położonej u podnóża Tatr, z zapierającymi dech w piersiach widokami i malowniczymi, naturalnymi krajobrazami, które zachwycają cały rok!

Fabryka Schindlera

Mieszczące się w autentycznej Fabryce Wyrobów Emaliowanych Oskara Schindlera muzeum, przenosi turystów do wojennych dziejów miasta i tragicznych losów jego mieszkańców.

Tyskie Browary Książęce

W Książęcym Browarze złoty trunek nieprzerwanie warzony jest od czterech wieków ze szczególną starannością i dbałością o jakość i niepowtarzalny smak.